Корисна інформація

06.12.2018

Сьогодні ми спробуємо розібратися з питаннями: коли чистити водонагрівач, навіщо чистити водонагрівач і навіщо міняти магнієвий анод. Взагалі то, відповіді на ці питання є в паспорті будь-якого бойлера. Але, багато хто читає інструкцію тільки, коли пристрій перестав працювати. Найчастіше люди мають бажання заощадити та не обслуговувати водонагрівач. Але, нас з Вами цікавить не факт роботи бойлера, а якість його роботи. ..

Детальніше
13.09.2018

Водонагрівач Arti серії WH Comby обладнаний технологією "Tank in tank" або "Бак в баку» - унікальної запатентованої системою теплообміну, що складається з двох ємностей різних розмірів. У внутрішньому баку розташовується вода для нагріву, а в зовнішньому - вода з котла, яка виступає в ролі теплоносія, завдяки цьому забезпечується збільшення тепловіддачі на 40%, в порівнянні з бойлерами зі стандартним змійовиком. ..

Детальніше
13.09.2018

Водонагрівачі (бойлери) поділяються на 2 види: накопичувальні і проточні. Кожен з видів має свої переваги, тому перед покупкою необхідно враховувати особливості роботи цих видів водонагрівачів. У проточному бойлері вода гріється за допомогою тена, через який проходить вода. Такий бойлер нагріває воду досить швидко, проте має ряд істотних недоліків, а саме, високе споживання електроенергії, що в нинішніх умовах не надто економічно. Також необхідно врахувати, що проточні бойлери високої..

Детальніше
12.09.2018

Хочете обрати якісний бойлер, який прослужить вам довгий час та буде економити ваші гроші? ми розповімо вам як це зробити!..

Детальніше