Умови використання сайту Arti.ua

Шановний клієнт! Будь ласка, уважно ознайомтеся з даними умовами.

Використання сайту ARTI

На сайті arti.ua (далі «ARTI») Ви можете переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей без узгодження з адміністрацією сайту. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах без узгодження забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього Сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. ARTI не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на Сайті. Адміністрація Сайту в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також в згадану у них продукцію і ціни. У разі старіння інформації на Сайті, адміністрація не зобов'язується оновлювати їх. Адміністрація ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання Сайту.

Реєстрація та авторизація на сайті

Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних. Після закінчення реєстрації ви отримуєте логін і Пароль від Вашого облікового запису, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим обліковим записом на Сайті. У разі втрати Ваших реєстраційних даних, Ви погоджуєтесь повідомити нам про це.

Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи відгуки на Сайті, Ви несете відповідальність за зміст Вашого повідомлення. Тим самим, Ви підтверджуєте, що Ваше повідомлення не є незаконним, не несе шкоди Сайту, не несе в собі загрози, наклеп, образи, політичну пропаганду, дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною та соціальною ознаками, а також не порушує законодавство України. Ви підтверджуєте, що Ваше звернення адміністрація сайту може видаляти без Вашої згоди, а також вільно використовувати на свій розсуд.