Корисна інформація

13.09.2018

Водонагрівачі (бойлери) поділяються на 2 види: накопичувальні і проточні. Кожен з видів має свої переваги, тому перед покупкою необхідно враховувати особливості роботи цих видів водонагрівачів. У проточному бойлері вода гріється за допомогою тена, через який проходить вода. Такий бойлер нагріває воду досить швидко, проте має ряд істотних недоліків, а саме, високе споживання електроенергії, що в нинішніх умовах не надто економічно. Також необхідно врахувати, що проточні бойлери високої..

Детальніше
13.09.2018

Водонагрівач Arti серії WH Comby обладнаний технологією "Tank in tank" або "Бак в баку» - унікальної запатентованої системою теплообміну, що складається з двох ємностей різних розмірів. У внутрішньому баку розташовується вода для нагріву, а в зовнішньому - вода з котла, яка виступає в ролі теплоносія, завдяки цьому забезпечується збільшення тепловіддачі на 40%, в порівнянні з бойлерами зі стандартним змійовиком. ..

Детальніше
12.09.2018

Хочете обрати якісний бойлер, який прослужить вам довгий час та буде економити ваші гроші? ми розповімо вам як це зробити!..

Детальніше

text_st
button_out_of_stock